Moda nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wyrobionych cele brytów, które pokazują się na czerwonym dywanie. Turkusowy dywan także pękał w szwach podczas tegorocznego Teen Choice Awards. Młode gwiazdy prezentowały się modnie i trendy w Kalifornii, nie ustępując swoimi stylizacjami starszym, bardziej doświadczonym koleżankom.

Na turkusowym dywanie dominowały lekkie, dziewczęce sukienki, jak chociażby żółta sukienka z głębokim dekoltem w kształcie litery V, którą miała na sobie Italia Ricci. Podobny styl prezentowała Yara Shahidi w sukience Rubin Singer z odkrytym jednym ramieniem i abstrakcyjnymi printami.

Lucy Hale poszła w poważniejszym kierunku w efektownej, ale zbyt ciężkiej granatowo-czarnej sukience z interesującą wstawką z siatki z przodu. Identyczny klimat odnajdziemy w sukience Zuhair Murad, którą miała na sobie Nina Dobrev.

Nie przypadła mi natomiast do gustu stylizacja Emmy Roberts w sukience Peter Pilotto, może za sprawą zbyt nudnego wzoru albo zaburzonych proporcji. To samo stwierdzenie mogę odnieść do tego, co miała na sobie Zendaya Coleman. Kreacja z Ashi Studio swoją sylwetką i linią nie wypadła korzystnie.

Pozostałe stylizacje młodych gwiazd znajdziecie w galerii pod artykułem.