Pisanie teraz o stylizacjach gwiazd może nie wywołać zamierzonego skutku, kiedy wszyscy są zainteresowani wyłącznie pupą Kim Kardashian. Ludzi bardziej interesuje, co pod spodem, niż jakie ubrania gwiazdy mają na sobie. Postanowiłam jednak zaryzykować i udowodnić Wam, że szata też ma znaczenie. Obejrzyjcie w galerii zdjęcia ze stylizacjami z czerwonego dywanu.

Podczas wybierania zdjęć zauważyłam, że w tym tygodniu dominowały prostota, monochromatyczne stroje i czyste, opływowe sylwetki.

Sytuacje, podczas których Panie pokazywały się, były zróżnicowane, ale trend na oszczędność form pozostał dominujący. Nieważne, czy były to premiery filmowe, fantastyczne kolacje czy uroczystości wręczenia nagród. Gwiazdy świeciły prawdziwym blaskiem, ale nie było w tym przesady ani zbędnego blichtru.

Lupita Nyong'o wystąpiła w sukience Chanel couture podczas rozdania nagród Glamour. Sukience można co prawda zarzucić, że była bogato zdobiona, ale sylwetka pozostała prosta i urzekająca swoją niewinnością. Zachwycił mnie kombinezon J.Mendel, w którym pokazała się Keri Russell na tej samej imprezie co Lupita. Elegancka skórzana tekstura, skośny pasek z zaznaczoną na czerwono wstawką z boku, brak ramiączek.

Pociągająco wypadła Olivia Wilde w minimalistycznej, wyciętej w tali sukni Michael Kors. Premiera „Szefowie Bogowie 2” w Londynie pełna była pięknie ubranych gwiazd. Julianne Moore w czarnej sukni Balenciaga, łączącej różne faktury. Pozostałe stylizacje Pań możecie obejrzeć w galerii zdjęć. Zachęcam, bo warto.