Moda jest wymagająca i z tygodnia na tydzień zmienia się, a to wymaga od gwiazd dotrzymywania jej tempa. Czerwony dywan nie zasypia i wciąż mamy kolejne urodziny, premiery i przyjęcia. Ostatnie dni obfitowały więc w bardziej udane lub całkiem nietrafione stylizacje.

Wiele gwiazd pojawiło się w Nowym Jorku na premierze „Mission Impossible - Rogue Nation”. Wśród nich na pierwszy plan wybijała się rodzina Baldwin, bardzo elegancka w czarno-białych strojach.

Kim Kardashian-West towarzyszyła swojemu mężowi w Los Angeles. Ciężarna gwiazda reality show zdecydowała się na czarny kombinezon Balmain, który okazał się niezbyt korzystnym wyborem.

Niesamowicie słabo wypadła stylizacja Jennifer Lopez, która założyła coś dziwnego od Bao Tranchi, aby świętować swoje 46. urodziny. Mariah Carey również nie popisała się, wybierając błyszczącą, monumentalną czarną suknię z obowiązkowym głębokim dekoltem do Mirage Hotel  Casino w Las Vegas.

Pozostałe panie zdecydowanie lepiej zaprezentowały się na czerwonym dywanie. Na uwagę zasługuje Olivia Palermo w białym kombinezonie na szerokich ramiączkach. Naturalnie i stylowo wypadła też Rebecca Minkoff w luźnej niebieskiej sukience. Pozostałe gwiazdy możecie obejrzeć w galerii zdjęć pod artykułem.