W ubiegłym tygodniu liczba imprez była spora, a czerwony dywan jak zwykle zapełnił się gwiazdami kina, muzyki, mody i nie tylko. Stylizacje okazały się jednak inne niż w ostatnim czasie. Powiało świeżością, niewyrafinowaną elegancją i kobiecością. Co dziwne, efekt ten został osiągnięty przez gwiazdy stylizacjami w spodniach i kombinezonach, a nie w sukniach. Być może była to reakcja obronna na przesadzone, zmysłowe zdjęcia z sekretnego pokazu Victoria’s Secret.

Na gali LACMA 2015 Art+Film widzów zaczarowała Diane Kruger, najbardziej znana z roli w filmie „Bękarty wojny”. Aktorka pojawiła się w architektonicznie skrojonym komplecie Monique Lhuillier, złożonym z przedłużonej błękitnej tuniki i kobaltowych spodni.

Trend na spodnie kontynuowała Cate Blanchett, która w Los Angeles wystąpiła w eleganckim komplecie z kolekcji Alexander Wang, składającym się z fantazyjnie wykończonego przy szyi golfu, oversizowej kamizelki i szerokich spodni o ekstrawaganckiej długości nad łydką. Do tego miała na sobie buty z odkrytymi palcami Gianvitto Rossi.

Pozostałe stylizacje gwiazd w spodniach możecie obejrzeć w galerii zdjęć.