Pogoda staje się nieznośnie gorąca, ale czerwony dywan nie zwalnia. Gwiazdy muszą jednak radzić sobie z wysokimi temperaturami i prowadzić intensywny tryb życia, żeby publiczność nie zapomniała o nich. Są dwa sposoby na upały w modzie. Pokazujemy i odsłaniamy ciało, czyli dominują krótkie długości. Alternatywnie ubieramy się w długie, lekkie tkaniny, które nas zakrywają od stóp do głów, ale nie przylegają zbytnio do skóry. Który sposób jest lepszy? Zdecydujcie sami…

W tym tygodniu na czerwonym dywanie gwiazdy balansowały między odkrywaniem się a zakrywaniem. Kiernan Shipka na premierze filmu The Gift (Dar) w Los Angeles wyglądała naprawdę uroczo w mini sukience Valentino. Miranda Kerr wybrała długą, przewiewną sukienkę Zimmermann w blado różowym kolorze i wypadła absolutnie uroczo. Podobnie jak Natalia Vodianova w białej sukni Ulyana Sergeenko. Nie przypadła mi natomiast do gustu Rachel McAdams w Self-Portrait. Może za sprawą wymagającego koloru, a może krój sukienki sprawił, że Rachel robiła przyciężkawe wrażenie.

W galerii znajdziecie więcej zdjęć z gwiazdami, które z pewnością dostarczą Wam inspiracji modowych na ostatnie tygodnie lata.