W poniedziałek wieczorem kultowy zespół The Rolling Stones otworzył wystawę zatytułowaną „Ekshibicjonizm” w Saatchi Gallery w Londynie. W jednym miejscu zebrano ponad 500 „artefaktów” związanych z zespołem, a warto dodać, że jego członkowie Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood i Charlie Watts w sumie liczą sobie 286 lat. Mieli więc sporo czasu na zbieranie pamiątek…

Podczas imprezy uwagę przykuwała córka Jaggera, Georgia May i jej męska stylizacja. 24-letnia modelka na tak uroczystą okazję założyła trzyczęściowy ciemny garnitur w jasne prążki z kamizelką założoną bezpośrednio na ciało. Georgia do stylizacja dobrała charakterystyczne akcesoria jak naszyjnik ciasno oplatający szyję i żółte buty na grubych obcasach. Interesująco wypadł też makijaż modelki z oczami podkreślonymi pomarańczową kredką. Młoda gwiazda modelingu wyglądała świetne.

Najważniejszą informacją dnia, poza otwarciem wystawy, były słowa gitarzysty The Rolling Stones. Ron Wood ogłosił, że zespół ma w planach wydanie kolejnego albumu i to najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Wiadomość na pewno z radością przyjęli fani Stonesów i tylko ona mogła przyćmić stylizację Georgii.