Święta wydają się już odległym wspomnieniem, ale dla niektórych z nas odzyskanie wąskiej tali pozostaje nadal w sferze noworocznych życzeń.  Postanowiliśmy poszukać w związku z tym odpowiedniego stroju do zakrycia zbędnych kilogramów. Nie trzeba było daleko szukać, wystarczyło sięgnąć do drugorzędnej kolekcji wiosna 2014 Victorii Beckham.

Zaprojektowana przez znaną celebrytkę sukienka ma podwyższoną talię i sylwetkę w kształcie dzwonu. Wydawać by się mogło, że nic bardziej kobiecego. W tym przypadku nie powstał jednak miły dla oka  obraz kobiecych kształtów. Zamiast tego pod wydętym workiem znalazło się zbyt dużo miejsca do zabawy, nie będziemy już w tym miejscu pisać, na jakiego rodzaju gry.

Sama pani Beckham mówi, że sukienka jest urocza i szykowna, przeznaczona dla pań o silnej osobowości i z poczuciem humoru. Nas jednak nie przekonuje tego typu moda. Chętnie zobaczylibyśmy panią Beckham w swojej ponad gabarytowej sukience. Ciekawe, czy taki strój podkreśliłby jej dziewczęcą sylwetkę ? Jeżeli natomiast podoba Wam się tego typu sukienka, możecie ją kupić za niecałe 1.315 dolarów.