Już w tą sobotę, 18 kwietnia, na antenie telewizji Viva Polska zadebiutuje nowy program  zatytułowany "Świeżunio", w którym raperzy z Grupy Operacyjnej będą bez cenzury komentować show-biznesowe newsy i plotki.

Przypomnijmy, że to właśnie Grupa Operacyjna nagrała piosenkę „Uderz w suchara, nie w puchara”, tym samym ośmieszając w  niezwykle błyskotliwy sposób Sokoła i Pono.

"Świeżunio", to projekt programu Mieszka i Miłosza. Chłopcy mają zamiar przeglądać i później komentować najnowsze plotki z prasy kolorowej. Panowie będą wyszukiwać spośród kilku magazynów i gazet najciekawsze, najbardziej skandaliczne wydarzenia ze świata gwiazd. W każdym odcinku będą sekcje jak "Na językach" - najgorętsze plotki tygodnia oraz "Kołomarnica" - głośne wpadki gwiazd, gwiazdorskie konflikty i skandale.

Temat „analizowania plotek” jest stary jak świat. Mieliśmy nadzieję, na coś bardziej świeżego i twórczego. Robienie z siebie gwiazd śmiejąc się z innych gwiazd jest żenujące. Już lepiej by było aby Mieszek i Miłosz śmiali się z gwiazd śmiejących się z innych gwiazd, czyli parodia chociażby Magla Towarzyskiego.

Jednak jeżeli macie ochotę obejrzeć zapraszamy 18 kwietnia o godzinie 19:00 na antenie Viva Polska.