Taylor Swift, 25-letnia gwiazda muzyki pop, pojawiła się na okładce kultowego magazynu modowego Vogue. W australijskiej edycji Swift pozowała do listopadowej okładki. Wygląda na niej zjawiskowo. Zdjęcie wykonała Emma Summerton, zaś za romantyczną stylizację odpowiadała Christine Centenera.

Taylor Swift wystąpiła w pastelowo-niebieskiej sukni haute couture z kolekcji Schiaparelli, delikatnym, rozmytym makijażu i z roztrzepaną, lekko potarganą fryzurą. Bajeczna, słodka dziewczyna w romantycznej stylizacji.

W wywiadzie piosenkarka zwierza się, że jej zespół i przyjaciele to najlepsze, co ją spotkało w życiu. Może na nich liczyć w każdej sytuacji, ponieważ są dla niej oparciem. Prawdziwa przyjaźń, zdaniem gwiazdy, polega na wzajemnym szacunku.

Taylor Swift jest na topie od dawna, nie tylko jako popularna piosenkarka, ale także jako ikona mody, charakteryzującą się niebanalnym stylem. Potwierdza to nie tylko okładka australijskiego Vogue, ale także listopadowe wydanie magazynu GQ, w którym zobaczymy gwiazdę.