Wiemy już, że Beyoncé zdominowała okładkę majowego wydania magazynu ELLE, zaś Scarlett Johansson zajęła Cosmopolitan. Zastanawialiśmy się, która z gwiazd pojawi się na okładce majowego Vogue? Kto jest w stanie przebić Scarjo czy Beyoncé? Na odpowiedź długo nie musieliśmy czekać. Znalazła się gwiazda, której blask jest w stanie przyćmić pozostałe panie. To Taylor Swift.

Ostatni raz piosenkarka znalazła się na okładce Vogue wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Karlie Kloss w lutym 2015. Od tamtej pory zdobyła kolejną nagrodę Grammy za Album Roku i spotykała się z tym samym chłopakiem. W majowym wydaniu Vogue Taylor Swift opowie o swoim dorastaniu w rodzinnym miasteczku w Pensylwanii, a także roli druhny na ślubie przyjaciółki Britany.

Gwiazda nie ukrywa, że chce sobie zrobić przerwę od zawodowych obowiązków i po prostu odpocząć. Co do zdjęć, na których możemy oglądać Taylor, to została ona wystylizowana przez ludzi, którzy znają się na modzie. Wygląda na nich rewelacyjnie. Doskonale dobrane ubrania, niesamowita srebrna sukienka i lekko falowane włosy w twarzowej fryzurze w jasnym kolorze blond.