Saint West niewiele razy jeszcze pokazywał się publicznie, dlatego widok przytulonego chłopczyka do taty Kanye West wzbudził sensację. Klan Kardashian-West właśnie wybierał się na rodzinne wakacje na Kubie. W podróży nie zabrakło Kim Kardashian i North West.

5-miesięczny Saint West ubrany był w białą koszulkę i legginsy, czym stylizacyjnie dopasował się do taty rapera. Chłopczyk wydaje się być kropla w kroplę podobny do swojego słynnego taty, poza tym że ma bardziej pulchne policzki i ogólnie jest zdecydowanie bardziej uroczy.

Kim miała na sobie czarne zdekonstruowane jeansy, top i szeroki kardigan, natomiast mała North wyglądała słodko w białym t-shircie i szortach. Rodzina wybrała się na Kubę w powiększony składzie, ponieważ do Kanye i Kim dołączyły jej siostry, Khloe i Kourtney z trójką swoich dzieci, Mason, Penelope i Reign.

Kourtney i Khloe udokumentowały rodzinne wakacje na zdjęciach, które zamieściły oczywiście na serwisach społecznościowych. Jak możemy się przekonać, rodzina Kardashian była bardzo zadowolona z egzotycznych wakacji na Kubie.