Gwiazdy mają wiele obsesji, jedną z nich jest idealna figura. Siedząc przed internetem oglądamy zdjęcia celebrytów i mówimy sobie „też bym tak wyglądała gdybym miała tyle pieniędzy”. Owszem wiele z nich swoją figurę zawdzięcza chirurgom plastycznym, jednak jest część z nich, która ćwiczy kilka godzin dziennie, aby mieć idealną figurę. Formują sylwetkę i zrzucają zbędne kilogramy intensywnymi ćwiczeniami. Oczywiście tylko z osobistym trenerem.
Najprzyjemniejsza dieta i ćwiczenia wydają się Evy Mendes. Aktorka pod okiem trenera i dietetyka ćwiczy 5 razy w tygodniu, po 25 minut. Ćwiczenia składają się z 5 różnych ćwiczeń, wykonywanych po 5 minut. Co jemy? 5 razy dziennie 5 różnych rzeczy. 5 dni w ciągu 5 tygodni możemy jeść co chcemy i ile chcemy.
Gwyneth Paltrow i Madonna korzystają z usłyg trenerki Tracy Anderson. Te ćwiczenia wyglądają przerażajaco w porównaniu do zmagań Evy Mendes. Gwiazdy muszą trenować przez 6 dni w tygodniu, po 2 godziny. Na dodatek złota myśl Tracy to „Od czasu trwania treningu ważniejsza jest jego jakość.”
Jessica Biel ma chyba najbardziej umięśnione ciało z wszystkich akotrek. Nie stosuje ona diet-cud, natomiast trzy razy w tygodniu robi ćwiczenia rozbudowujące mięścnie, a w pozostałe dni zwiększa ich wytrzymałość.
Fergie to natomiast taki mały Herkules. Piosenkarka ćwiczy sześć razy w tygodniu po dwie godziny pod okiem słynnej trenerki gwiazd Natashy Kufy. Artysta ćwiczy nawet podczas tras koncertowych – nie ma zmiłuj się!