Jesienią w polskich mediach nie zabraknie Doroty Rabczewskiej. Wokalistka ma być jurorką w nowym formacie TVP. Autorskim programem kusi ją TVN. Management artystki starannie rozważa propozycje. Dobrej sprzedaży płyt w Polsce od dawna nie warunkują już bowiem wyłącznie wartości artystyczne.

Przeprowadzony przez TNS OBOP sondaż "Uczestnictwo Polaków w kulturze" wykazał, że 44 proc. respondentów w wieku 15-19 lat i 22 proc. w wieku 20-29 lat uważa Dodę za wokalistkę reprezentującą najwyższy poziom artystyczny. Popularność gwiazdy show-biznesu przekłada się też na punkty raitingowe. Niemal każdy program z jej udziałem generuje choćby niewielkie skoki oglądalności. To duży potencjał wyjściowy, którym management artystki śmiało operuje.

Ubiegłej jesieni Doda zgodziła się na zasiadanie w jury karaoke show telewizji Viva Polska. Teraz podobną funkcję w nowych formatach telewizyjnych zaproponowały jej dwie znacznie większe stacje TVP2 i TVN.

Po namyśle artystka odrzuciła możliwość oceniania uczestników tanecznego show TVN "You can Dance- Po prostu tańcz". Wybrała ofertę Dwójki. Według informacji "Faktu" za wydawanie sądów w programie publicznego nadawcy "Gwiazdy tańczą na lodzie" dostanie według nieoficjalnych informacji łącznie około 200 tys. złotych.