Zoe Saldana jeszcze nie ogłosiła oficjalnie, że jest w ciąży, ale oczywiście nie da się tego nie zauważyć. Pewne jest również to, że stan błogosławiony dodaje Zoe uroku i nadprzyrodzonych sił. Jej aktywność przy promocji filmu „Strażnicy Galaktyki” zmęczyła by niejednego macho. Tymczasem aktorka wygląda radośnie i super modnie. Prześledziłam jej stylizacje z ostatniego tygodnia i jestem pod wrażeniem.

Na specjalnym pokazie filmu w Nowym Jorku we wtorek wieczorem wyglądała promiennie w czarnej jedwabnej sukni Lanvin i butach Saint Laurent. Błyszczące włosy ułożone w fale wystylizowane na glam rodem ze starych hollywoodzkich filmów. Wspaniały wygląd.

We wtorek Zoe udała się z wizytą do Davida Lettermana również ubrana na czarno. Prosta dopasowana sukienka z głębokim dekoltem ukazała koronkowy biustonosz i doskonale podkreśliła jej sylwetkę.

Ozdobę stanowiły przezroczyste rękawy. Super seksowne buty na cieniutkiej szpilce z wężowym wzorem sprawiły, że nogi Zoe wyglądały na jeszcze dłuższe.

Na otwarciu Wall Street mogliśmy natomiast zobaczyć aktorkę w prostej białej sukience i delikatnych sandałkach. Mój ulubiony look. Podobnie jak rdzawa sukienka Calvin Klein i buty Stuart Weitzman. Elegancki wygląd podkreślający kobiece kształty Zoe. Jak zwykle prostota wygrywa, a Saldana wie, jak z niej korzystać.