Jeśli  uważnie prześledzimy karierę Victorii Beckham, to zauważymy, że przeszła radykalną transformację stylu. Z dziewczyny w krótkiej sukience Posh Spice stała się wyrafinowaną kreatorką trendów. Jej kolekcje charakteryzuje wysublimowany minimalizm, a stylizacje stały się perfekcyjne i godne naśladowania. Jedynie możemy zastanawiać się, co stało się z jej dawnymi kreacjami. Pewnie przeleżały gdzieś głęboko w szafie.

Niedługo będziemy mogli przypomnieć sobie, jak wyglądały jej „stare” ubrania i zakupić je na Outnet. Każdy z nas będzie mógł posiadać mały kawałek historii modowej pani Beckham. Sklep internetowy wystawi na sprzedaż ponad 600 sztuk odzieży z szafy Victorii. Całej akcji przyświeca szczytny cel. Zysk ze sprzedaży zasili fundusze organizacji charytatywnej mothers2mothers, która pomaga matkom z HIV i uczy je, jak zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa na dzieci.

Aukcja będzie trwała od 20 do 25 sierpnia, trzeba więc się spieszyć z rejestracją, która kończy się 20 sierpnia. Podczas aukcji wystawione zostaną suknie wieczorowe, płaszcze i kostiumy Victorii. Jeżeli chcielibyście mieć kawałek materiału, który dotykali Victoria czy David Beckham, to jest to niepowtarzalna okazja.

Więcej na:

http://www.theoutnet.com