Kendall Jenner ostatnio osiąga same sukcesy. Jest coraz bardziej rozpoznawalna za sprawą własnej pracy, a nie z uwagi na konotacje rodzinne. Samodzielnie pnie się po szczeblach kariery, o której marzyła jeszcze  kilka lat temu. Do tej pory mogliśmy określać Kendall nastolatką, jednak to już się zmieniło. Supermodelka osiągnęła okrągłe 20 lat.

Nie jesteśmy jedyni, życząc jej dalszych sukcesów. Niestety, nie zostaliśmy zaproszeni na urodziny gwiazdy, które wraz z najbliższą rodziną i przyjaciółmi obchodziła w Hollywood. Ścisłe grono obejmowało: siostry przyrodnie Kourtney i Khloe Kardashian, Kim Kardashian z mężem Kanye West, młodszą siostrę Kylie Jenner, mamę Kris i przyjaciółkę Gigi Hadid. Swoją obecność na imprezie zaznaczyli również: Hailey Baldwin, Justin Bieber, Drake, Tyga, Nick Jonas, Ruby Rose i Jaden Smith.

Kendall na imprezie urodzinowej pokazała się w seksownym kombinezonie, z bardzo, bardzo głębokim dekoltem. Dolna część kreacji na całe szczęście równoważyła „nagość” góry. Spodnie z szerokimi nogawkami w stylu dzwonów. Do tego włożyła czarne sandały na obcasach, a z dodatków delikatną bransoletkę  Makijaż gwiazdy koncentrował się przede wszystkim na podkreśleniu ust czerwoną szminką. Mocna, odważna stylizacja dorosłej gwiazdy.