Kalosze ? Spaniel ? Dokładnie, będę pisać o Victorii Beckham. Wszyscy zauważyli, że posiada ona niewątpliwy urok, ale nie widziałam jeszcze Victorii w takiej stylizacji. Na poważnie odrobiła lekcje i powróciła do swoich brytyjskich korzeni. I to nie na żarty. W sierpniowym numerze magazynu Vogue UK będziemy mogli obejrzeć ją w serii typowo angielskich portretów. Zdjęcia celebrytki wykonał Patrick Demarchelier.

Redaktor Alexandra Schulman wyjaśniła, że wydanie zostało dedykowane angielskiej poetce, pisarce i ogrodniczce. Vita Sackville-West znana była ze swojego zamiłowania do zieleni, ale także związków z kobietami. Sesja Victorii Beckham odbyła się więc na plebanii w południowo-wschodniej Anglii. Jak możemy zauważyć, Victoria wczuła się w rolę i pokazała jako perfekcyjna pani domu, a nawet z arystokratycznego dworu.

Wyjaśnia to, dlaczego Beckham ma na sobie wełniany sweter, tweedowy kapelusz, kalosze, a w ręku narzędzia ogrodnicze. Wygląda przy tym na smutną. Mogę się założyć, że prace w ogródku i spacery z psem nie należą do ulubionych zajęć Victorii, chociaż zdjęcia są naprawdę dobre. Czekam z niecierpliwością na sierpniowe wydanie Vogue.