Victoria Beckham zabroniła Paris Hilton zbliżać się do jej męża, Davida.

Piosenkarka, która wraz z małżonkiem i dziećmi przeprowadziła się w tym miesiącu do Los Angeles, wpadła rzekomo we wściekłość, gdy dowiedziała się, że piłkarz wpadł w oko dziedziczce hotelarskiej fortuny. Spice Girl miała także powiedzieć znajomym, że Hilton oraz jej koleżanki - Lindsay Lohan i Britney Spears - mają trzymać się z dala od jej męża.

- Przeprowadzka do Los Angeles znaczy dla Victorii bardzo wiele - twierdzi informator magazynu "Star". - To zupełnie nowy rozdział w życiu jej rodziny. Mimo że ufa Davidowi w stu procentach, zapowiedziała, że nie będzie tolerować jakiegokolwiek kokietowania ze strony imprezujących gwiazdek. Powiedziała, że mogą o nim zapomnieć, bo jest poświęconym rodzinie ojcem i mężem.

Victoria Beckham nie kryje niechęci do Paris Hilton - jakiś czas temu odrzuciła propozycję zawarcia przyjaźni z gwiazdą. - Po moim trupie! - skomentowała.

Przypomnijmy, że przeprowadzka angielskich sław związana jest z kontraktem, jaki piłkarz podpisał z drużyną Los Angeles Galaxy.