Victoria Beckham od lat utrzymuje tą samą figurę, która wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Jej ciało przypomina wygląd szczupłej trzynastolatki. Jednak jak sama Victoria przyznaje ma problemy ze woją wagą. W swojej książce autobiograficznej „Learining to fly” sama przyznaje, że miała zaburzenie odżywiania się już w czasach zespołu Spice Girls – „Zmieniłam się z osoby, która dba o swój wygląd, która chciała zrzucić kilka kilogramów na maniaczkę tabel kalorycznych. Po urodzeniu pierwszego syna Brooklyna 10 lat temu, Victoria na swój  ślub z Davidem wcisnęła się w gorset w rozmiarze 32! Jednak teraz będąc już na ustach wszystkich Posh znów traci kilogramy w mgnieniu oka. Przyjaciele martwią się wyglądem piosenkarki, uważając, że ma ona teraz wiele stresów, które są przyczyną tak dużej niedowagi. Matka trójki dzieci chce zwrócić na siebie uwagę – woła o pomoc.
Wszystko się zaczęło gdy fani zespołu Galaxy w którym gra David są wściekli na niego! Uważają, że piłkarz zarabia najwięcej z całego zespołu, nie dając z siebie nawet połowy co oni. Szczególnie zarzucają mu zbyt częste wyjazdy do Europy, gdzie gra dla AC Milan. Groźby są coraz bardziej agresywne, a Victoria jest załamana, że jej „Hollywood Dream” nie wygląda tak jak miał. Jeden z kibiców na stadionie krzyknął do Davida, że jego żona jest obrzydliwa i żeby wracali do Anglii.
Na dodatek Posh zasiadła w jury Amerykańskiego Idola. Przez kolorową prasę została już po pierwszym odcinku skomentowana, że jest jak z drewna i lodu. Takie uwagi powodują, że artystka zamyka się w  sobie i przestaje jeść. Na dodatek Victoria w ciągu ostatniego tygodnia przeleciała aż 100,500 mil. W powietrzu mimo, że lata pierwszą klasą nie jada żadnych posiłków, ponieważ woli się przespać.
Wszystko to powoduje, że Victoria to tylko skóra i kości. Lekarze uważają, że jeżeli nie zacznie zdrowo się odżywiać wyląduje w szpitalu. Czy David do tego dopuści?!