Ona to była Spice Girl. On – gwiazda piłki nożnej. Oboje - celebryci. W ciągu 15 lat ona urodziła czworo dzieci i rozpoczęła dobrze zapowiadającą się karierę projektantki w świecie mody, zaś on wystąpił w reklamach znanych marek. Dorobili się sporej sumki na koncie. Victoria i David Beckham, bo o nich mowa, są już ze sobą 15 lat. Media od początku znajomości nazwały ich duet „Posh i Becks” i nie wróżyły im długiej wspólnej przyszłości. Przecież rozstały się już takie pary jak  Gwyneth Paltrow i Chris Martin, Jennifer Aniston i Brad Pitt czy Heidi Klum i Seal. Natomiast Beckhamowie cały czas udowadniają, że mijający czas nie wpłynął negatywnie na ich uczucia.

Victoria Beckham powiedziała, że kiedy sięga pamięcią wstecz, widzi, jak wiele osiągnęła. Ma czworo wspaniałych dzieci, niesamowitego męża i dobrze prosperującą firmę. „Nie chciałabym być  teraz w miejscu, w którym jestem, bez Davida. On daje mi poczucie bezpieczeństwa i zachęca do tego, co robię. Ja robię to samo dla niego”. To bardzo szczere wyzwanie Victorii.

Victoria poznała Beckhama na charytatywnym meczu piłki nożnej w Londynie w lutym 1997.  Powiedziała wówczas: „tak naprawdę nie wiedziałam, kim on jest. Nigdy nie byłam dobra w piłce nożnej”. Przyznaje jednak, że ich spotkanie to była miłość od pierwszego wejrzenia. David opowiadał, że także był całkowicie zauroczony „Posh Spice” po obejrzeniu jednego z jej teledysków. Początki ich znajomości wypełnione były rozmowami w parku, przejażdżkami samochodem, wieczorami w pubie. Szybko okazało się, że mają wspólne cele zawodowe i rodzinne.  W dniu 4 lipca 1999 Victoria i David pobrali się. Na świat zaczęły przychodzić ich dzieci - Brooklyn (14), Romeo (11), Cruz (8) i Harper (3).

Oboje uważają, że ich sukces zawodowy wynika z siły ich związku. David powiedział, że Victoria ma więcej osobowości, niż ludzie myślą, jest mądra i uduchowiona. Victoria natomiast chwali swojego męża za dobry gust. Nie zawsze Beckhamowie mieli różowo. W 2004 David został pozwany przez swoją byłą osobistą asystentkę, później przez nowojorską call girl. Tabloidy na całym świecie rozpisywały się o największym skandalu od czasów śmierci w wypadku księżnej Diany. David cały czas zaprzeczał zarzutom, nie było też konkretnych dowodów, dlatego sprawy zostały umorzone. Skandal okazał się prawdziwym sprawdzianem związku Beckhamów. Victoria wspominała o tym: „Nie będę kłamać, to był dla mnie bardzo trudny czas. To było trudne dla całej naszej rodziny. Zdałam sobie jednak sprawę, że są ludzie, którzy potrafią zniszczyć cię dla pieniędzy... Teraz kochamy się bardziej niż kiedykolwiek”.

Victoria i David potrafili podtrzymać dobre relacje między sobą. Są sobie oddani, pełni podziwu i szacunku dla siebie. Jak sami mówią, są jednocześnie małżonkami, przyjaciółmi i ludźmi. Doświadczyli już w swoim życiu wiele. Przeszli przez skandal, zmianę kariery i różne miejsca, gdzie mieszkali. Mają czworo dzieci i niezliczoną ilość wzlotów i upadków. Pozostali jednak razem, kochający się  Posh i Becks. W wywiadzie dla Allure Victoria powiedziała, że „(...) David jest najwspanialszym człowiekiem, jakiego poznałam. Jest fantastycznym ojcem. Mądrym, wspaniałym mężem. Wspieram go od lat, a on jest ze mnie dumny. On wspiera mnie...”.

David natomiast w czerwcu 2004 powiedział: „Ludzie mogą mówić, co im się podoba, ale ja i Victoria zawsze będziemy razem”. Życzymy, żeby tak było i żebyśmy mogli gratulować Beckhamom 30. rocznicę ich związku i kolejne.