Show must go on!!! Zwłaszcza jeżeli jest to modowy show… Spektakl marketingowy rozgrywa się na naszych oczach. Tegoroczny pokaz najbardziej znanej bieliźniarskiej marki Victoria’s Secret toczy się w mediach już od dawna, chociaż jego premiera będzie miała miejsce dopiero 8 grudnia.

Najpierw przez kilka tygodni dowiadywaliśmy się o coraz to nowym Aniołku Victoria’s Secret, a teraz wyciekły zdjęcia z przygotowań do modowego pokazu. Świat poznał kulisy wydarzenia dzięki portalom społecznościowym i prywatnym profilom modelek.

Na zdjęciach Aniołki prezentują się rewelacyjnie. Długotrwała praca nad formą i wyglądem przyniosły oczekiwane efekty. Jak zwykle częścią show  są ręcznie robione skrzydła.

Przed pokazem modelkami zajęli się najbardziej znani profesjonaliści z branży kosmetycznej. Oprócz standardowych zabiegów, panie poddane zostały dodatkowemu upiększaniu ciała. Nabłyszczanie i pokrywanie sztuczną opalenizną to konieczność w tego typu pokazach.

Ze zdjęć, które krążą po sieci, wnioskować możemy, że Aniołki Victoria’s Secret bawiły się doskonale przed i po zakończeniu pokazu. Spełnienie marzeń modelek wyzwoliło szczęście i dziecięcą radość.