W Nowym Jorku można spotkać Kate Hudson na planie jej najnowszego filmu „Bride Wars” o przyjaciółkach, które wyznaczają daty swoich ślubów na ten sam dzień, a kiedy się o tym dowiadują, stają się największymi wrogami. Role przyjaciółki producenci powierzyli Anne Hathaway.

Leonardo DiCaprio pracuje tymczasem w Bostonie na planie nowego filmu Martina Scorsese „Shutter Island”. Fabuła opowiada o szeryfie prowadzącym śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia pewnej morderczyni...

Okazuje się, że do pracy wzięła się również Lindsay Lohan, choć małe są szanse, że zdjęcia z planu przebiją w brukowcach te prywatne, na których tak często widzimy Lindsay z jej dziewczyną. Na planie w Północnym Hollywood Lohan gra w filmie „Labor pains”, gdzie wciela się w rolę pracownicy wydawnictwa, która unika zwolnienia, ponieważ udaje, że jest w ciąży.

Matt Damon widziany był za to na Hawajach. Kiedy te zdjęcia obiegły świat, fanki przystojnego aktora zamarły. Chłopak specjalnie przytył do roli w filmie „The Informant”. Zrobił się z niego obleśny pączuś, jak sam żartuje. Jeśli prędko nie wróci do formy, może stracić tytuł najseksowniejszego faceta na świecie przyznawany przez magazyn „People”.

Sprawdziliśmy również, jak mijają wakacje u Sarah Miechelle Gellar, niezapomnianej Buffy – pogromczyni wampirów. Sarah, w modnych kaloszach, biega po Nowym Jorku w towarzystwie przystojniaka Jonatana Tuckera (z modną, wielką torbą) na planie filmu, na podstawie prozy Paulo Coelho, „Weronika postanawia umrzeć”.