Ostatni tydzień obfitował w wydarzenia, od Teen Choice Awards, poprzez bankiety aż po premiery filmowe. Czerwony dywan pękał w szwach, a my mieliśmy okazję oglądać piękne panie w wyszukanych kreacjach. Zaobserwowałam niewątpliwy trend na kolory różowy i czerwony. Gwiazdy prześcigały się w stylizacjach, ale miały one wspólny mianownik, a mianowicie kolor. Zaczęłam się nawet zastanawiać, czy zmieniła się data Walentynek, aż tak słodko zrobiło się na zdjęciach i w materiałach filmowych. 
Taylor Swift na nowojorskiej premierze filmu „Dawca” rzuciła na kolana swoim wyglądem. Miała na sobie suknię Monique Lhullier, z intensywną czerwoną górą i asymetrycznym bladoróżowym dołem. Idealnie dobrana szminka, gładkie fale i delikatne szpilki dopełniały całości. Perfekcyjny look, bez zbędnych dodatków. Odey Rush w szkarłatnej sukni Georges Hobeika nie wzbudziła już tak bardzo mojego zachwytu, jak większości komentatorów. Monumentalnie, dostojnie, ale trochę przyciężko.
Inne gwiazdy na różne sposoby nawiązywały do różowo-czerwonego trendu. Alexa Chung pokazała się w sukni Emilii Wickstead podczas lunchu w Londynie. Bladoróżowa sukienka z charakterystyczną stójką wyglądała intersująco, ale Alexa ostatnio zbyt często sięga po wygląd grzecznej panienki z dobrego domu, co robi się nudne.
Elle Fanning w sukience Vivienne Westwood podczas bankietu w Hollywood to jedna z najlepszych stylizacji, jakie ostatnio widziałam. Oryginalny głęboko wycięty gorset, błyszcząca struktura materiału z ciekawym nadrukiem, długość za kolano. Całość mocna i niezmiernie kobieca.
Nie zachwyciła mnie natomiast Jessica Alba w sukience Antonio Berardi. Fatalnie dobrane ciężkie srebrne buty. Mieszanina kolorów i faktur, w której nic nie grało. Podobnie jak w wyglądzie Hailee Steinfeld w sukience Elie Saab podczas Teen Choice Awards. Lepiej już wypadła Chloe Moretz w komplecie Valentino.
Sięgnęłam na koniec po zdjęcie Rosie Huntington-Whiteley w sukience Emilio Pucci, w której pokazała się na premierze filmu „Niezniszczalni 3”  w Los Angeles. Nie miała co prawda na sobie niczego różowego czy czerwonego, ale wyglądała bajecznie.