Jeszcze kilka lat temu gwiazdy z pierwszej ligi nawet nie słyszały o Lady Gaga. Jednak dzięki wielkiemu sukcesowi debiutanckiej płyty, każda licząca osoba z show-biznesu proponuje jej współpracą. Artystka jest w czasie reedycji płyty The Fame, do której nagrała kilka nowych utworów.
Jedna z piosenek została nagrana z Beyonce Knowles. Ich kawałek „Telephone” jest naprawdę świetny, a co jakiś czas pojawiają się przecieki z planu filmowego.
W jednej ze scen artystki siedzą w żółtym, terenowym samochodzie, w którym jeździła Uma Thurman w filmie Quentina Tarantino "Kill Bill." Piosenkarki później zakładają fioletowe i czarne szaty na twarz.
Zdjęcia z następnych scen pokazują Lady Gagę, która ubrana jest we flagę amerykańską.
W teledysku również zobaczymy sceny z kolacji z amerykańskim raperem Tyrese, gdzie Lady Gaga występuje w roli kucharki. Dla osób lubiących bardziej ostre sceny będzie scena z żeńskiego prysznica we więzieniu.
Gwiazdy będą ubrane w jeansowych setach projektu Franca Fernandeza oraz Oscara Olima.
Źródła podają, że artystka poszła w ślady za Beyonce, czyli teledysk będzie seksowny i zrobiony na „bogato”. Lady Gaga przed rozpoczęciem pracy nad nowym klipem, powiedziała Beyonce „Chcę aby wideo było w twoim stylu, chcę się upodobnić do ciebie. Chcę się ubierać jak ty.”
Jednak znajdzie się scena na pustyni, gdzie to Beyonce upodobni się do swojej koleżanki z branży. Piosenkarki założyły kolorowe sukienki z olbrzymimi falbanami oraz charakterystycznymi nakryciami głowy.

Teledysk zapowiada się naprawdę ciekawie. Poniżej posłuchajcie piosenki i zobaczcie zdjęcia z klipu i napiszcie jak Wam podoba się taka współpraca?