Wiele już powiedziano i napisano na temat kobiet, które pokazały się na czerwonym dywanie podczas 73. gali rozdania nagród Złote Globy 2016. Panie z całą pewnością zasługują na słowa uwielbienia, a ich stylizacje na zachwyty i analizy. Niemniej jednak należy zauważyć, że w imprezie brali udział także panowie, którzy prezentowali się doskonale. Męskie stylizacje z niedzielnego wieczoru w Hollywood prezentujemy poniżej. Ciekawi jesteśmy, która gwiazda przypadła Wam najbardziej do gustu?

Ryan Gosling

zdj 1

Ryan Thomas Gosling ukradł gwiazdorskie show, prezentując się czarująco i swobodnie w białym smokingu, nawiązującym do stylu lata 40. i 50.

 

Oscar Isaac w Rag & Bone

zdj 2

Oscar Isaac sprawdził się w roli pilota w filmie „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Podczas rozdania Złotych Globów na czerwonym dywanie wystąpił w smokingu Rag & Bone.

 

Michael B. Jordan w Dior

zdj 3

 

Michael B. Jordan w eleganckim garniturze Dior z dwurzędową marynarką .

 

Jon Hamm w Dolce & Gabbana

zdj 4

Jon Hamm, grający ikoniczną postać Dona Drapera w serialu „Mad Men”, w klasycznym zestawie z muszką.

 

Dwayne „The Rock” Johnson

zdj 5

Dwayne „The Rock” Johnson w aksamitnej marynarce w pięknym śliwkowym odcieniu wyglądał modnie, a jednocześnie niezbyt ostentacyjnie.

 

Eddie Redmayne w Gucci

zdj 6

Garnitur Gucci w kropki i… kropka, nic więcej nie trzeba dodawać.

 

David Oyelowo w Dolce & Gabbana

zdj 7

David Oyelowo nie ma zahamowań w modzie. Podczas gali Złotych Globów wystąpił w ekstrawaganckim fioletowym garniturze. Ciekawi jesteśmy, czy na rozdanie Oscarów założy turkusowy lub czerwony zestaw… czas pokarze.

 

Wiz Khalifa w Thom Browne

zdj 8

Mokasyny, przykrótkie nogawki i okulary przeciwsłoneczne… zaowocowały dynamicznym, lekkim wizerunkiem.

 

Bryan Cranston w Givenchy

Zdj 9

Czarny kolor od stóp do głów w smokingu Givenchy z eleganckimi butami, muszką i lekkim uśmieszkiem zaserwował Bryn Craston.