W świecie lansowane są pewne ideały. Niestety, praktycznie nikt nie może nazwać siebie osobą idealną. Cechy charakteru można jeszcze próbować modyfikować. Ale ciała już nie da się w prosty sposób zmodyfikować. Stąd pojawiają się u kobiet kompleksy.

Kompleksy na tle ciała potrafią wpłynąć negatywnie na aktywność seksualną kobiety. Paniom wydaje się, że partner widzi każdy nowy fałdek tłuszczu. Panowie jednak pod tym względem patrzą na kobiety całościowo. Jakie więc są największe źródła kobiecych kompleksów na tle ciała?

Okazuje się, że panie najczęściej narzekają na swoje piersi. Nie podoba im się albo kształt, albo rozmiar. A to za małe, za duże, obwisłe, mało jędrne... Drugie miejsce na tej niechlubnej liście zajmują nogi. Okazuje się, że powodem kompleksów może być także... temperament seksualny. Panie czasami skarżą się na ich zbyt niski temperament w sypialni. Żródłem kompleksów może być również wygląd narządów płciowych. Zupełnie jak u mężczyzn - ale tu nie chodzi o długość.

Z kompleksami można walczyć, a mężczyzna może w tym pomóc. Wystarczy prawić jej komplementy, aby poczuła się seksowna. To pomoże wam w przezwyciężeniu słabości...