Interaktywny katalog KOŁO jest już dostępny dla użytkowników iPadów.  Dzięki temu osoby zainteresowane urządzeniem łazienki m.in. w ceramikę, wanny i  kabiny prysznicowe wszystko będą miały „pod reką”. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sklepie AppStore.

- W katalogu dostępnym na  iPadzie można zobaczyć znacznie więcej zdjęć aranżacyjnych niż w katalogu drukowanym. Wybór filmów prezentujących aranżacje łazienek ułatwia dokonanie trafnego wyboru. Możliwość skorzystania z konfiguratorów, produkty pokazane w widoku 3D to nie jedyne zalety katalogu Koło na iPady – mówi Anna Rola, Koordynator ds. E-Marketingu Sanitec Koło.

Szybki i kompleksowy przegląd asortymentu firmy dostępny jest bez względu na czas i miejsce, gdyż katalog może działać także w trybie offline. Do aplikacji warto co jakiś czas wracać, gdyż ciągle aktualizowana baza poradnikowa dostarcza przydatnych wskazówek w obszarze aranżacji wnętrz oraz sposobów montażu.

Sanitec Koło jest wiodącym producentem  i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag m.in.:  ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

link do aplikacji:

https://itunes.apple.com/pl/app/katalog-ko-o/id714121790?mt=8