Uwaga konkurs! Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na imprezę Singelringen pod patronatem trendu.pl, która odbędzie się w Casino Club, Krakowskie Przedmieście 13, 30 maja, g.21.00.

Aby wygrać, wyślij na adres konkurs@trendu.pl odpowiedź na pytanie: Co oznacza Singelringen? 10 osób, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie, zostanie nagrodzone podwójnymi wejściówkami na imprezę. Uwaga: prosimy o podanie w treści maila pełnego imienia i nazwiska.

Historia Singelringen...

Johan Wahlbäck, twórca Singelringen, jadł kolację z przyjaciółką i dyskutowali o tym, jak to jest być singlem w dużym mieście. Doszli do wniosku, że trudno jest stwierdzić czy ktoś jest singlem czy nie. Osoby w związku małżeńskim, czy w stanie narzeczeństwa pokazują swój status pierścionkiem, a single?

Globalna Społeczność Singelringen...

Singelringen jest pierścionkiem który dumnie mówi „Jestem singlem”. Jeżeli zarejestrujesz się na www.singelringen.com w Globalnym Społeczeństwie Singelringen to będziesz mógł nawiązać nowe znajomości z innymi dumnymi posiadaczami Singelringen. W Stanach Zjednoczonych z pierścionkiem widziano m.in. jurorkę amerykańskiego idola, artystkę Paulę Abdul, aktorkę i piosenkarkę Juliette Lewis, aktorkę Katie Holmes, Jennifer-Love- Hewitt. Singelringen szybko stał się bardzo popularny w Brazylii i Japonii - krajach wyznaczających trendy na całym świecie. Dzisiaj na Globalnej Społeczności Singelringen zarejestrowanych jest 63 różnych narodowości.

Singelringen możesz kupić w Showroomie Chic & Prestige.