Zestawy kosmetyków AVON, w skład których wchodzą:

- Krem na dzień AVON Anew E-Defence – zaawansowana ochrona

- Krem na noc AVON Anew E-Defence

otrzymują:

- Ania Nalazek
- Kasia Być
- Barbara Kraśnicka
- Justyna Berger
- Beata Batkowska
- Małgorzata Piotrowicz
- Alicja Śnieżek
- Anna Nowacka
- Katarzyna Wrońska
- Agnieszka Demianiuk

Gratulujemy wygranej !

Twoja skóra potrzebuje detoksu po gorącym lecie ? Nic prostszego, wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie AVON i trendu.pl i wygrasz kremy z rewolucyjnej linii kosmetyków AVON do pielęgnacji twarzy.Nagrodą w konkursie jest 10 zestawów kosmetyków AVON, w skład których wchodzą:

- Krem na dzień AVON Anew E-Defence – zaawansowana ochrona

- Krem na noc AVON Anew E-Defence

Więcej informacji o nagrodach znajduje się poniżej, zachęcamy do zapoznania się z opisem produktów.

Aby wygrać zestaw kosmetyków AVON należy:

opisać typowe i nietypowe sposoby pielęgnacji skóry po lecie i przesłać na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

polubić fan page marki AVON http://www.facebook.com/AvonPolska?fref=ts (jeśli jeszcze nie jesteś ich Fanem)

polubić fan page trendu.pl http://www.facebook.com/portaltrendz (jeśli jeszcze nie jesteś naszym Fanem)


Konkurs trwa do 30 września 2013 roku, godz. 12.00.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.
Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)
POWODZENIA !!!


ANEW Clinical E- Defence to nowa, rewolucyjna linia kosmetyków AVON do pielęgnacji twarzy, która dzięki najnowszej technologii skutecznie chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zaawansowane kompleksy antyoksydantów i rewolucyjna technologia SmartRepair™ zapewniają cerze głęboką ochronę i skuteczną regenerację.

Codzienna ekspozycja skóry na czynniki zewnętrzne środowiska takie jak wiatr, mróz, promienie UV oraz zanieczyszczone powietrze ma bardzo negatywny wpływ na skórę. Aż 80 % oznak starzenia, na które składają się zmarszczki, przebarwienia oraz odwodnienie i utrata elastyczności skóry, swoje źródło mają w niekorzystnych warunkach zewnętrznych środowiska. Prawidłowa ochrona i pielęgnacja skóry twarzy pozwala na zatrzymanie tych zmian i zachowanie na dłużej młodego i promiennego wyglądu cery.

Przy tworzeniu zaawansowanej technologii kremów naukowcy AVON zainspirowali się niezwykłym odkryciem z dziedziny medycyny - inteligentną proteiną TB4 ułatwiającą transport zdrowych komórek do mięśnia sercowego w strefie uszkodzeń wywołanych zawałem i stymulującą je do naprawy. Od tej pory nieodwracalne zmiany u pacjentów stały się odwracalne!

Naukowcy AVON zainteresowani najnowszymi odkryciami i działaniem proteiny TB4, zbadali jej działanie w obszarze pielęgnacji skóry. Odkryli, że poziom tej inteligentnej proteiny spada wraz z wiekiem i pracowali nad tym, jak go zwiększyć poprzez zastosowanie kombinacji odpowiednich składników i technologii.  I tak po ponad 5 latach badań i setkach przebadanych składników powstała pierwsza na rynku technologia SmartRepair™

SmartRepair™ to innowacyjna technologia stworzona, aby podnieść poziom inteligentnych protein w skórze, dzięki którym zdrowe komórki przemieszczają się do zniszczonych obszarów skóry, aby je naprawić.

Tak powstały w laboratoriach AVON pierwsze na świecie produkty ze zgłoszoną do patentu technologią i zaawansowanymi kompleksami antyoksydantów AVON. Ta innowacyjna formuła wraz z wysokim poziomem SPF umożliwiają zaawansowaną ochronę i skuteczną regenerację zniszczonej czynnikami zewnętrznymi skóry, a tym samym zachowanie jej zdrowego, młodego i promiennego wyglądu na dłużej!

Krem na dzień AVON Anew E-Defence – zaawansowana ochrona

Wysoki poziom ochrony UVA/UVB SPF 30 technologia SmartRepair™ oraz najbardziej zaawansowane kompleksy antyoksydantów pomagają chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem, czynnikami zewnętrznymi oraz wolnymi rodnikami. Krem głęboko nawilża i chroni, a jego formuła tak skuteczna, że blokuje działanie szkodliwych czynników zewnętrznych na komórki skóry na poziomie aż 43%! Krem jest bezzapachowy, odpowiedni także dla skóry wrażliwej.

Pojemność: 30ml, cena regularna: 68zł

Krem na noc AVON Anew E-Defence

Noc jest czasem odpoczynku – ale nie dla kosmetyków linii ANEW. W nocy temperatura skóry rośnie i poprawia się jej mikrocyrkulacja, co sprzyja wnikaniu składników i regeneracji skóry. Oparty na technologii SmartRepair™ oraz bogaty w składniki odżywcze krem toczy w nocy walkę przeciw starzeniu się skóry. Naprawia i odżywia, a przy tym jest bezzapachowy i odpowiedni dla skóry wrażliwej. Zawiera formułę, które znacznie redukuje zmarszczki oraz naprawia zniszczony naskórek. Rano skóra jest zregenerowana, odżywiona i gotowa do zmagań ze złą pogodą, czy promieniami UV.

Pojemność: 30ml, cena regularna: 68zł

Badania potwierdziły 100% działanie linii ANEW E-Defence. Wszystkie kobiety biorące udział w testach zyskały zdrowszy i piękniejszy wygląd skóry!