Biżuterię włoską z kolekcji BOCCADAMO otrzymują:

 

Justyna Berger – efektowny naszyjnik z brązu w odcieniu złota Boccadamo MYA

Monika Łuczak – bransoletkę z twardego kamienia naturalnego Boccadamo MYA

Małgorzata Piotrowicz – materiałową bransoletkę ozdobioną kryształami Swarovski i ćwiekami Boccadamo MYA

GRATULUJEMY !!!

 

Biżuteria BOCCADAMO to kwintesencja włoskiego stylu, bogactwo wzorów, form i faktur. Światowa marka, która posiada kolekcje ze srebra, stali i brązu, ozdobione kryształkami Swarovskiego, perłami oraz kamieniami naturalnymi.

Doskonały, nowoczesny design, innowacyjność, lata doświadczeń i perfekcyjne wyczucie trendów w akcesoriach modowych. Biżuterię BOCCADAMO oferuje multibrandowy showroom LANEVE, nowe miejsce na modowej mapie Warszawy, które skupia najlepsze włoskie biżuteryjnie.

Dla czytelników portalu Trendu.pl, Showroom LANEVE przeznacza nagrody. To akcesoria z kolekcji BOCCADAMO, które można wygrać w konkursie internetowym.

Efektowny naszyjnik z brązu w odcieniu złota, ozdobiony wisiorem z kryształami Swarovskiego, przedstawiającym karocę (Boccadamo Mya: XGR132D- 345 zł, długość: 83 cm, kolor: złoty, materiał: kryształ, brąz)

Delikatna i zmysłowa bransoletka z twardego kamienia naturalnego (Boccadamo MYA: PW/BR07- 145 zł, długość: 17,5 cm, kolor: złoty, biały, materiał: kamień)

Materiałowa bransoletka ozdobiona kryształami Swarovskiego i ćwiekami (Boccadamo Mya: CK/BR12 – 140 zł, kolor: brązowy, materiał: kryształ, bawełna)

Aby wygrać, wystarczy:

Wejść na stronę showroomu: www.laneve.pl

Wybrać dowolny produkt z kolekcji BOCCADAMO POLSKA

W kilku słowach zachęcić do zakupu wybranego produktu

Odpowiedź przesłać na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 28 listopada do 12 grudnia 2015 roku, godz. 23.59.

Jedna osoba wygrywa jedną nagrodę.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!