Nagrody e-czytnik i czterotomowa saga „Szeptem” otrzymuje Pani Aneta Wiśniewska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu „zaczytanych” chwil.

 

 

Wakacje to idealny czas do nadrobienia zaległości czytelniczych. A doskonale pomoże nam w tym czytnik ebooków, który szybko stanie się naszą podręczną biblioteczką z dostępem do książek na każde życzenie, o każdej porze i w każdym miejscu. Weź udział w naszym konkursie, a e-czytnik i czterotomowa saga „Szeptem” mogą być Twoje.

Do wygrania są:

- E-czytnik PocketBook 622 Touch
więcej informacji o czytniku tutaj:  http://www.empik.com/e-czytnik-pocketbook-622-touch,p1061365031,multimedia-p

oraz

- Saga „Szeptem” - 4 pozycje książkowe w twardych oprawach:
„Szeptem”, „Crescendo”, „Cisza”, „Finale”


Co musisz zrobić ? Wystarczy, że:

1. na Fan Page Trendu.pl http://www.facebook.com/portaltrendz zamieścisz komentarz z informacją o ostatnio przeczytanej książce i uzyskasz największą ilość Polubień

Osoba, która zdobędzie najwięcej LIKEów – WYGRYWA !!!

Konkurs trwa od 24 lipca do 07 sierpnia 2014 roku, godz. 20.00.

Zwycięzca konkursu oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych na trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

E-czytnik PocketBook 622 Touch to nowoczesny, znany z niezawodności czytnik, wyposażony w pojemnościowy ekran E-ink z technologią Multitouch. Ekran może być obsługiwany przy pomocy palców. Ekran zachowuje wszystkie zalety technologii e-ink, między innymi wysoki kontrast (10:1), wysoką rozdzielczość tekstu oraz brak podświetlenia, dzięki czemu nie męczy oczu (ekran zachowuje się jak zwykła kartka papieru).

Kompaktowy design sprawia, że czytnik ebooków to lekka, przenośna biblioteka. Jest wystarczająco niewielki i lekki, by mógł być przenoszony w kieszeni płaszcza lub torebce. Wzmocniona obudowa gwarantuje niezawodność. Panel przedni wykonany jest z wysokiej jakości matowego tworzywa, natomiast tylna ściana jest wykonana z miękkiego tworzywa przyjemnego w dotyku. Dotykowy interfejs z technologią multitouch wprowadza zupełnie nową jakość i czyni obsługę czytnika równie łatwą i przyjemną jak w przypadku tabletów. Nowoczesne oprogramowanie niewątpliwie wpływa na jakość obsługi interfejsu.
Saga „Szeptem” Becci Fitzpatrick („Hush, Hush”) to debiutancka powieść Becki Fitzpatick. Wśród czytelników w Stanach Zjednoczonych równie popularna jak „Zmierzch".
Pierwsza część serii („Szeptem”) zadebiutowała w październiku 2009 roku. Prawa do jej wydania zakupili wydawcy z 22 krajów. Powieść szybko podbiła serca czytelników i znalazła się na drugim miejscu rankingu księgarskiej sieci Barns&Noble na najlepszą książkę 2009 w kategorii literatura młodzieżowa. Przez wiele tygodni powieść Becci Fitzpatrick znajdowała się także na prestiżowej liście bestsellerów „New York Times”.

Najbogatsza oferta książek – zarówno w wersji tradycyjnej, jak i ebooków - dostępna jest w sklepie internetowym www.empik.com. Z myślą o wszystkich, którzy czytają szczególnie dużo, empik.com przygotował także oddzielną kategorię www.empik.com/okazje-empik , w której znaleźć można książki w okazyjnych cenach już od 3,99zł oraz ebooki w cenach od 1,99zł.

Życzymy zaczytanych wakacji!