Nagrody z zestawami kosmetyków AVON otrzymują:

- Marta (nazwisko do wyłącznej wiadomości redakcji) (za lubienie siebie...)

- Anna Bal (powinna uwierzyć w siebie...)

- Natalia Gołębiowska (za bycie sobą i więcej...)

- Marta Gawrońska (za oponkę...)

- Iza Kamińska (za rymy...)

Gratulujemy zwycięzcom !!!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, wystarczy, że podzielisz się z nami informacją o tym, co lubisz w sobie najbardziej. Możesz wówczas wygrać kosmetyki AVON, które pomogą Ci w pielęgnacji urody i zapewnią dobre samopoczucie.

Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów kosmetyków AVON, w skład których wchodzą:

- Lekki krem odżywczy AVON Anew Nutri-Advance
- Bogaty krem odżywczy AVON Anew Nutri-Advance
- Woda perfumowana AVON LUCK

Wartość 1 zestawu do wygrania w konkursie wynosi 190 złotych. Więcej informacji o nagrodach znajduje się poniżej, zachęcamy do zapoznania się z opisem produktów.

Aby wygrać zestaw kosmetyków AVON:

- opisz w kilku zdaniach, co lubisz w sobie, a tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 21 listopada do 07 grudnia 2014 roku, godz. 20.00.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

Lekki krem odżywczy AVON Anew Nutri-Advance
Krem ma ultralekką konsystencję i przeznaczony jest do pielęgnacji skóry normalnej w każdym wieku. Dzięki kompleksowi odżywczych składników Nutri-3X-Omega zapewnia natychmiastowe nawilżenie wysuszonej skóry, regeneruje oraz chroni przed zanieczyszczeniami przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Krem można stosować zarówno na dzień, jak i na noc.
50 ml, cena regularna: 50 zł

Bogaty krem odżywczy AVON Anew Nutri-Advance
Kosmetyk ma odżywczą formułę i przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej w każdym wieku. Zawarty w nim kompleks Nutri-3X-Omega zapewnia natychmiastowe nawilżenie skóry, neutralizuje zaczerwienienia, wzmacnia naturalną barierę skóry chroniąc ja przed wiatrem, niskimi temperaturami i zanieczyszczeniami. Natychmiast przywraca skórze komfort. Krem przeznaczony jest do stosowania na dzień i na noc.
50 ml, cena regularna: 50 zł

Woda perfumowana AVON Luck (50 ml, cena regularna 90 zł) uwodzi oryginalnym połączeniem orzeźwiających cytrusów oraz soczystych czerwonych owoców zmieszanych z zapachem kremowobiałych i ciepłych nut drzewnych.
Tę orientalno-kwiatowo-owocową kompozycję otwiera rześka bergamotka, w jej sercu króluje szlachetny Kwiat Jednej Nocy, a całość zamyka aksamitne drzewo sandałowe. Zapach ukryty jest w eleganckim, finezyjnie szlifowanym szklanym flakoniku, zwieńczonym złotym korkiem w kształcie kokardki.

Teraz wszystkie kosmetyki AVON można zamówić na stronie www.avon.pl