Zestawy kawy zbożowej z oryginalnym kubkiem termicznym Sagaform otrzymują:

 

Elżbieta Świtulska

Małgorzata Zając

Michał Baran

Jerzy Chącel

Iwona Kowalska

 

GRATULUJEMY !!!

 

Zacznij dzień w swoim rytmie, od parującego kubka gorącej kawy zbożowej. Łagodnie wprowadzi Cię w dobry nastrój, doda energii  i pobudzi do działania. To nasza klasyka poranka. Teraz może być także Twoja! Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kawy zbożowej Anatol z kolorowym kubkiem termicznym Sagaform.

Nowe rozpuszczalne kawy Anatol z błonnikiem i witaminami: KLASYCZNA, WITALNOŚĆ i KONCENTRACJA to propozycje w zgodzie z naturą, dla osób w każdym wieku, także dzieci powyżej 3 roku życia.  Smak i aromat zawdzięczają w 100% naturalnym składnikom - kompozycji zbóż i cykorii oraz procesowi prażenia. Wszystkie warianty stanowią doskonałe źródło dobroczynnego błonnika pokarmowego, ważnego składnika prawidłowej diety całej rodziny. KONCENTRACJA i WITALNOŚĆ zawierają dodatkowo witaminy i minerały.

Rozpuszczalną kawę Anatol wystarczy zmieszać z gorącą wodą, by otrzymać napój o naturalnym smaku. Można go wzbogacić ulubionymi dodatkami: mlekiem, śmietanką, przyprawami i dosłodzić według uznania miodem, cukrem trzcinowym czy syropem smakowym….

Podziel się z nami swoim pomysłem na oryginalną, śniadaniową wersję Anatola i wygraj jeden z  5 zestawów kawy zbożowej z oryginalnym kubkiem termicznym Sagaform.


Odpowiedź na pytanie:

Jaki jest Twój sposób na podanie kawy zbożowej Anatol jako klasyki poranka?

Odpowiedź prześlij na maila: sylwia@trendu.pl do 5 listopada 2015, do godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców najciekawszych odpowiedzi.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!