Designerską torbę zaprojektowaną przez Dawida Wolińskiego, przeznaczoną do  notebooka ASUS Transformer Book T100, otrzymuje Pani Marzena Wieszchowska.

Gratulujemy.

Lubisz designerskie akcesoria i jesteś fanem nowinek ze świata mody, a przy tym nie są Ci obce najnowsze technologie, ten konkurs jest stworzony dla Ciebie.

Do wygrania mamy unikalną i designerską torbę zaprojektowaną przez Dawida Wolińskiego, przeznaczoną do notebooka ASUS Transformer Book T100. Wartość torby to 2.500 pln. Dołącz do grona trendsetterów i wygraj modny gadżet.

Co musisz zrobić ? Wystarczy, że zaskoczysz nas swoją odpowiedzią na pytanie:

1. Jakie inspiracje dostrzegasz w torbie zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego dla ASUS ? Odpowiedź prześlij na maila:sylwia@trendu.pl
2. Podziel się ze znajomymi na Facebooku, że bierzesz udział w naszym konkursie i opublikuj link z konkursem tak, żeby był dostępny dla Twoich znajomych.
3. Polub Fan Page Trendu.pl http://www.facebook.com/portaltrendz (jeśli jeszcze nie jesteś naszym Fanem)

Na odpowiedzi czekamy do 12 stycznia 2014 roku do godz. 20.
Najbardziej kreatywny tekst zostanie nagrodzony.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy-