Pierwsze Miejsce: feromony BTB (wartość 183 zł) + Atomizer + Bon 50 zł
Daniel Adamczewski

Drugie Miejsce: feromony BTB + Atomizer + Bon 25 zł
Kinga Godek

Trzecie Miejsce: Bon 50 zł + Atomizer + Próbka BTB
Magdalena Gębuś

Miejsca od 4 do 10:
Natalia Sadowska-Kamińska
Ewelina Saja
Jarosław Kowal
Aleksandra Falęcka
Karolina Jodko
Justyna Szymańska
Ewa Pawełkiewicz

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłych chwil z Feromonami.


Jak działa BTB ?

BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Stają się gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca życia.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę ?
Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:
Jaki procent ludzi stosujących feromony widzi efekty ich działania i jaki jest Twój  wymarzony efekt działania feromonów ?
Odpowiedź na pierwszą część pytania znajdziesz na stronie www.feromony.pl/pobsf.  Pozostała część odpowiedzi uzależniona jest od Waszej kreatywności.
Odpowiedź wyślij najpóźniej do 26 listopada 2013 do godz. 20.00 na adres: sylwia@trendu.pl i czekaj na ogłoszenie wyników !
Jury wyłoni zwycięzców najciekawszych odpowiedzi.
Jeśli Ci się uda – już wkrótce sprawdzisz na własnej skórze, jak wiele możesz zmienić dzięki feromonom.
POWODZENIA !!!
Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)