Zestawy filmów otrzymują:

- Marcin Grzeszczak
- Jolanta Woźnik
- Ewa Wojtaszewska
- Katarzyna Imiołek
- Ewa Leśniewska
- Katarzyna Gajewska
- Klaudia Miniuk
- Elżbieta Protoklitow
- Anna Szymańska

GRATULUJEMY !!!

Jeżeli jesteś miłośnikiem kina, ten konkurs jest stworzony dla Ciebie. Wątki sensacyjne, dylematy kinematografii polskiej czy tematyka obyczajowa – to wszystko znajdziesz w filmach, które są do wygrania. Weź udział w konkursie i spędź miłe chwile podczas oglądania.

Do wygrania jest 9 zestawów filmów na DVD, w skład których wchodzą:


- „72 godziny”

http://www.empik.com/72-godziny-mcg,p1098426745,film-p

- „Pod Mocnym Aniołem”

http://www.empik.com/pod-mocnym-aniolem-smarzowski-wojciech,p1097283815,film-p

- „Sekretne życie Waltera Mitty”

http://www.empik.com/sekretne-zycie-waltera-mitty-stiller-ben,p1096713832,film-p

Co musisz zrobić ? Wystarczy, że:

1. opiszesz w kilku zdaniach swój ulubiony film, a odpowiedź prześlesz na e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 20 sierpnia do 07 września 2014 roku, godz. 20.00.

Jury wyłoni zwycięzców najciekawszych odpowiedzi.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

„72 godziny”na DVD
„72 godziny”, nowe dzieło producentów „Uprowadzonej”, to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG („Terminator: Ocalenie”) i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów „Leon zawodowiec”, „Nikita” czy „Piąty element”. W roli głównej - laureat Oscara i Złotego Globu Kevin Costner – pamiętny twardziel z przeboju „Bodyguard”, wspierany przez trzy pokolenia hollywoodzkich piękności: Connie Nielsen, Amber Heard i Hailee Steinfeld.

Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (gwiazda „Gladiatora” Connie Nielsen) i córką (nominowana do Nagrody Akademii Hailee Steinfeld). Jednak przedwczesna emerytura nie jest mu pisana. Z Ethanem - specem od zwalczania terroryzmu - kontaktuje się agentka CIA (Amber Heard), która proponuje mu układ. Jeśli w ciągu 72 godzin namierzy i zlikwiduje niebezpiecznego przestępcę o pseudonimie „Wilk”, dostanie eksperymentalne lekarstwo, które ocali mu życie. Ethanowi zadania nie ułatwia fakt, że w trakcie ryzykownej misji musi równocześnie zajmować się niesforną, nastoletnią córką.

„Pod Mocnym Aniołem” 
Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera „Drogówki”, „Róży” i „Wesela” to wstrząsająca opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego – i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha „Pod Mocnym Aniołem” (Nagroda Literacka NIKE 2001).

Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna pić...

Wkrótce trafia na odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę (Andrzej Grabowski), personel i innych pacjentów, którzy tworzą niezwykle barwną galerię postaci. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, ksiądz, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni.

„Sekretne życie Waltera Mitty”
Przychodzi moment, kiedy przestajesz marzyć i sam tworzysz swoje przeznaczenie. Dla Waltera Mitty, marzyciela, który ucieka od swojej anonimowej egzystencji znikając w świecie fantazji, ta chwila właśnie nadeszła. Gdy praca jego i współpracowniczki (Kristen Wiig) jest zagrożona, Walter podejmuje działania w świecie rzeczywistym i wybiera się w podróż bardziej niewiarygodną, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić. Ben Stiller jest reżyserem i odtwórcą głównej roli w tej inspirującej opowieści o zwykłym człowieku, który znajduje odwagę, by podjąć niezwykła przygodę, jaką jest życie.