Osoby nagrodzone w konkursie, które otrzymują zestawy trzymiesięcznej kuracji nutrikosmetykiem Hairvity:

- Agnieszka Goryńska

- Agnieszka Gregorowicz

- Anula Wawrzyniak

GRATULUJEMY !!!


Włosy to jeden z atrybutów kobiecości. Niezbędna jest ich właściwa pielęgnacja. Co zrobić gdy nie mamy na nią zbyt wiele czasu? Należy sięgnąć po nutrikosmetyki.

Nutrikosmetyki to preparaty, których składniki odżywiają i wzmacniają włosy, a także skórę i paznokcie. W zależności od założonego efektu, preparaty te mogą zawierać szereg witamin i składników mineralnych, m.in. witaminy: A, E, C, B i F, minerały: krzem, selen, cynk, miedź, siarkę organiczną oraz substancje neutralizujące wolne rodniki np. koenzym Q10.

Jednym z nutrikosmetyków dostępnych na rynku jest Hairvity, z formułą Kolagen + Amino-Complex™. Skład substancji to najskuteczniejsze witaminy oraz mikroelementy dobrane w taki sposób, by jak najlepiej wpływać na kondycję włosów.

Konkurs !!!

Wygraj jeden z 3 zestawów trzymiesięcznej kuracji nutrikosmetykiem Hairvity.

Aby wygrać, opisz w kilku zdaniach swój „SPOSÓB NA PIĘKNE WŁOSY”.

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 29 września do 16 października 2016 roku, godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców wśród autorów najlepszych "Sposobów na piękne włosy" .

Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

 

POWODZENIA !!!