W konkursie tłumnie udział wzięli Panowie, za co pięknie dziękujemy. Czyżby herbata była ich ulubionym napojem ? I chociaż dzisiaj Dzień Kobiet, to musimy być sprawiedliwi, dlatego wśród nagrodzonych znalazło się dwóch Panów. Gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.

Osoby nagrodzone to:

- Filip Jankowski

- Grzegorz Węgrzyn

- Dominika Bober

Aromatyczna herbata sączona zimowym wieczorem w doborowym towarzystwie potrafi zdziałać cuda. Wspaniale rozgrzewa, zmniejsza uczucie zmęczenia. Pozwala delektować się wykwintnymi chwilami.

Herbatę można przyrządzać i pić na różne sposoby. Warto znaleźć swój ulubiony aromat, by każda chwila zyskała wyjątkowe znaczenie.

Wygraj jeden z 3 zestawów produktów marki TEEKANNE, wśród których znalazły się Fit&Slim Collection Box, Gold, LOVE oraz World of Fruits Collection Box.

Aby wygrać, opisz: „Jaka jest Twoja ulubiona sceneria, w której pijesz herbatę?”

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 28 lutego 2017 roku, godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców wśród autorów najlepszych tekstów.

Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!