Zestawy wody toaletowej dla niej i dla niego włoskiej firmy Mirato otrzymują:

1.  Małgorzata Roczek
2. Grzegorz Niemirowski
3. Anna i Marcin Bliźniakowscy

Gratulujemy i życzymy miłych chwil z zapachami Mirato.

Firma Mirato to producent kosmetyczny z bogatą tradycją, który na włoskim rynku działa już od 1960 roku. Teraz również w Polsce możemy kupić wybrane produkty marki. U nas natomiast możecie wygrać jeden z trzech zestawów z wodą toaletową dla Pań i Panów.

W konkursie do wygrania mamy 3 zestawy wody toaletowej dla niej i dla niego, w skład których wchodzą:
- Like Malizia So Sweet dla Pań (100 ml)
- Intesa Energy Power dla Panów (100 ml)

Wystarczy:
1. w kilku zdaniach opisać swoje ulubione nuty zapachowe i odpowiedź przesłać na e-mail: sylwia@trendu.pl
2. polubić fan page marki https://www.facebook.com/Malizia.Kosmetyki (polubienia będą weryfikowane)

Konkurs trwa od 24 lipca do 10 sierpnia 2014 roku, godz. 20.00.

Jury wyłoni zwycięzców najciekawszych odpowiedzi.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)
POWODZENIA !!!

Włoska woda toaletowa Like Malizia So Sweet dla Pań to propozycja uwodzicielskiego, delikatnego, słodkiego, lekko kremowego zapachu, idealnego na nadchodzące ciepłe dni późnej wiosny i lata. Idealna dla romantyczek, ale też pewnych siebie kusicielek. Zapach wody toaletowej Like Malizia dyskretnie się rozwija, harmonizując z zapachem skóry. Nuta głowy to mandarynka i porzeczka, wyczuwalna zaraz po otwarciu flakonika. Słodko-cierpki aromat unosi się przez chwilę, aby za moment, w nucie serca, eksplodować świeżością zapachu róży i passiflory, a potem, w nucie bazy, uspokoić nas bardzo delikatną kremową wanilią.
Cena 59,99 zł, pojemność 100 ml, dostępność: Rossmann

Włoska woda toaletowa Intesa Energy Power dla Panów to zapach o mocnych intensywnych drzewnych nutach, dających poczucie siły i witalności. Ta niezwykle aromatyczna woda toaletowa przeniesie Cię w świat przygody, naładuje pozytywną energią na cały dzień i pobudzi do działania. Zapach dodaje energii, prowokuje, przyciąga kobiece spojrzenia i intryguje.
Cena: 57,90 zł, pojemność: 100 ml, dostępność: Douglas