2 zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów cienkich z linii EXPERTO Professional VOLUME CeCe of Sweden otrzymują:

 

 • Edyta Ziora
 • Paula Adamczyk

 

Gratulujemy !!! a pozostałym uczestnikom BARDZO dziękujemy za udział. Otrzymaliśmy 133 maile z pomysłami na piękne jesienne fryzury.

 

Pozbawione objętości włosy to problem wielu kobiet. Cienkie, delikatne włosy sprawiają, że fryzura może wydawać się przyklapnięta i płaska. Cece of Sweden proponuje kobietom doskonałe rozwiązanie. Produkty z linii EXPERTO Professional VOLUME przeznaczone są do profesjonalnej pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Zawierają kompleks KERATRIXTM, NUTRILAN® oraz keratynę. Ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni je także przed działaniem słońca dzięki zawartemu w niej filtrowi UV.

Do wygrania są 2 zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów cienkich z linii EXPERTO Professional VOLUME marki CeCe of Sweden.

Każda nagroda zawiera:

 • Szampon EXPERTO Professional
 • Odżywkę EXPERTO Professional VOLUME
 • Spray EXPERTO Professional VOLUME

Weź udział w konkursie i opisz modną stylizację włosów na sezon jesień 2017.

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 22 sierpnia do 5 września 2017 roku, godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców wśród autorów najlepszych tekstów.

Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

 

Innowacyjne, specjalistycznie dobrane formuły zawarte w produktach z linii EXPERTO Professional VOLUME to efekt długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. Zawierają one m.in.:

 • Add-Volume COMPLEX – zwiększa objętość i puszystość włosów.
 • KERARICETM – zwiększa wytrzymałość i elastyczność włosów, wzmacnia je na całej długości. Naprawia uszkodzenia, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 • PROTEINY PSZENICY – wzmacniają włosy nadając im jednocześnie objętości.
 • KERATYNA – wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki w ich strukturze oraz zwiększa ich elastyczność.
 • PANTHENOL – działa łagodząco na skórę głowy jednocześnie  nadając włosom połysk i miękkość.
Produkty z linii EXPERTO Professional VOLUME nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników.

W skład linii EXPERTO Professional VOLUME wchodzą:

 • Szampon EXPERTO Professional VOLUME – Ten szampon niczym osobisty fryzjer troskliwie zadba o cienkie i delikatne włosy. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym takim jak: proteiny pszenicy, Prowitamina B5, KeratixTM oraz Nutrilan® Keratin ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni także włosy przed działaniem słońca dzięki zawartemu w nim filtrowi UV. Cena: 24,99 zł/ 400 ml
 • Odżywka EXPERTO Professional VOLUME – odżywka w doskonały sposób uzupełnia działanie szamponu z linii Volume. Zawarte w niej składniki aktywne wzmacniają strukturę włosów, unoszą je od nasady. Nadaje poczucie lekkości i świeżości. Cena: 24,99 zł/ 250 ml
 • Spray EXPERTO Professional VOLUME – ostatnim elementem pielęgnacyjnego zestawu Volume jest spray, który ułatwia nadanie włosom objętości. Cena: 24,99 zł/ 100 ml