3 x pełną kurację nutrikosmetykiem Hairvity marki Halier otrzymują:

- Ewelina Zielonka

- Sylwia Karman

- Mateusz Urbanek

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zgłosiło się do niego aż 198 osób !!!

Włosy to jeden z atrybutów kobiecości. Przedstawicielki płci pięknej marzą o tym, aby były one zdrowe, mocne i lśniące. Pomimo podejmowania wielu starań, nie zawsze się to udaje. Warto wtedy sięgnąć po nutrikosmetyki, czyli preparaty, których zadaniem jest wzmocnienie włosów od wewnątrz i ich kompleksowa pielęgnacja.

Wygraj jeden z 3 zestawów 3 miesięcznej kuracji nutrikosmetykiem marki HAILER.

Aby wygrać, przekonaj nas w kilku zdaniach „WŁOSY DŁUGIE CZY KRÓTKIE?”

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 15 czerwca 2017 roku, godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców spośród autorów najlepszych tekstów.

Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendu.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

 

POWODZENIA !!!

 

Nutrikosmetyki to preparaty, których składniki mają za zadanie odżywić i wzmocnić włosy, ale nie tylko. Mogą dbać również o skórę oraz paznokcie. W zależności od swojego założonego efektu, preparaty te mogą zawierać szereg różnych witamin i składników mineralnych, m. in.: witaminy A, B, C, minerały: krzem, selen, cynk, miedź, siarkę organiczną oraz substancje neutralizujące wolne rodniki np. koenzym Q10.

Dziś z łatwością można znaleźć na rynku wiele preparatów, których zadaniem jest wzmocnienie włosów. Jednym z nich jest nutrikosmetyk Hairvity marki Halier, wzbogacony formułą Kolagen+Amino-Complex™. W jego składzie znalazły się najskuteczniejsze witaminy oraz mikroelementy dobrane w taki sposób, by jak najlepiej wpływać na kondycję włosów. Zawartyw suplemencie diety kolagen poprawia elastyczność włosów i zapobiega ich przesuszaniu. Zestaw aminokwasów, w szczególności cysteina, odbudowuje zniszczoną i osłabioną strukturę łodygi włosa, zaś poszczególne ekstrakty i witaminy spowalniają proces wypadania oraz wzmacniają cebulki od wewnątrz.

Hairvity polecany jest wszystkim kobietom, które chcą cieszyć się zdrowymi, pięknymi oraz lśniącymi włosami, a nie mają zbyt wiele czasu na ich pielęgnację. Wystarczy zażywać dwie kapsułki Hairvity na dzień, aby kompleksowo zatroszczyć się o swoje włosy.

Produkt można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.halier.pl oraz w wybranych salonach fryzjerskich i kosmetycznych, aptekach oraz drogeriach na terenie całego kraju.

Marka Halier powstała z miłości do silnych, lśniących oraz zdrowych włosów. Na polskim rynku pojawiła się w styczniu 2017r. Jej świat tworzą starannie dopracowane kosmetyki do pielęgnacji włosów dla kobiet oraz mężczyzn, charakteryzujące się wysoką skutecznością oraz innowacyjnością. Produkty Halier to najwyższa jakość i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami dermatologicznymi i trychologicznymi. Kosmetyki i suplementy diety z portfolio są polecane przez renomowanych fryzjerów. Ambasadorem marki jest Tomasz Pyza – fryzjer z ponad 30-letnim doświadczeniem, który na co dzień dba o włosy gwiazd estrady, aktorów oraz modelek.