Prezenty prosto z serca od marki Delecta otrzymują:

- Aleksandra Rojek

- Katarzyna Balcewicz

- Henryka Zaorska

- Ewelina Mrukwa

- Katarzyna Roman

GRATULUJEMY !!!

Najlepsze prezenty pozostające w pamięci na lata, to takie, których nie da się kupić. Własnoręcznie przygotowane słodkie upominki są pyszne, efektowne i niewątpliwie oryginalne. Kryją w sobie także  zaangażowanie i poświęcenie, czyli „coś” czego nie uda się znaleźć w żadnej innej niespodziance!

Z pomocą w poszukiwaniu inspiracji na świąteczne prezenty przychodzi marka Delecta. Niepowtarzalnie udekorowane korzenne pierniczki czy wyjątkowo czekoladowe brownie upieczone ot tak… prosto z serca, z pewnością będzie doskonałym bożonarodzeniowym upominkiem dla bliskiej osoby.

Zadanie konkursowe:

Opisz słodki świąteczny prezent - wypiek/deser, który podarowałbyś bliskiej osobie ot tak… prosto z serca. Do opisu dołącz życzenia świąteczne dla obdarowanej przez Ciebie osoby.

Weź udział w konkursie i wygraj słodkie prezenty od marki Delecta, dzięki którym w szybki i łatwy sposób wyczarujesz rozmaite świąteczne pyszności.

Na autorów 5 najbardziej kreatywnych odpowiedzi czekają zestawy produktów od marki Delecta.

Odpowiedź prześlij na maila: sylwia@trendu.pl do 14 grudnia 2016, godz. 23.59.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!