Zestawy kosmetyków Kamill dla mężczyzn otrzymują:

- Anna Łysakowska

- Aneta Adamska

- Ewa Puchała

- Monika Ziędalska

- Natalia Górska

GRATULUJEMY !!!

Najwyższy czas pomyśleć o prezentach mikołajkowych. Jeżeli jeszcze nie wiesz, co możesz podarować wybrankowi swojego serca, to mamy idealne rozwiązanie. Wybierz Qltowy kosmetyk dla Qltowego mężczyzny.

Do wygrania mamy kosmetyki z linii żeli pod prysznic Kamill Duschgel Men, które zostały wyróżnione prestiżową nagrodą Qltowy Kosmetyk 2014 w kategorii „Kosmetyki męskie - popularne zagraniczne”. Wszystkie produkty wchodzące w skład linii zostały poddane testom wymagającego jury, które doceniło je za wysoką jakość, innowacyjny charakter oraz duży potencjał rozwoju na rynku kosmetycznym.

Do wygrania mamy 5 zestawów kosmetyków Kamill dla mężczyzn, w skład których wchodzą

- Żel pod prysznic KAMILL MEN (250 ml)
- Żel pod prysznic KAMILL MEN FRESH (250 ml)
- Żel pod prysznic KAMILL MEN SENSITIV (250 ml)
- Krem do rąk dla mężczyzn KAMILL MEN (100 ml)

Więcej informacji o nagrodach znajduje się poniżej, zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Aby wygrać zestaw kosmetyków Kamill dla mężczyzn:

- opisz w kilku zdaniach, jak dba o siebie Twój mężczyzna i tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 02 grudnia 2014 do 08 grudnia 2014, godz. 23.00.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!


Wyróżniona w konkursie linia żeli pod prysznic Kamill Duschgel Men składa się z trzech produktów uwzględniających odpowiednio potrzeby skóry normalnej (Kamill Men) i wrażliwej (Kamill Sensitiv), a także skóry wymagającej maksymalnego orzeźwienia (Kamill Fresh). Wszystkie żele mają w swoim składzie specjalną wysokoaktywną formułę Moisture-Tec, która zawiera unikalny kompleks ochronny, zapobiegający wysuszaniu skóry po kąpieli i chroniący skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Żele Kamill Men przeznaczone są do stosowania rano i wieczorem, do skóry całego ciała, twarzy i włosów.

Nagrody dla kosmetyków z serii Kamill Men to kolejne wyróżnienie, jakie produkty marki Kamill otrzymały w ostatnich miesiącach. W uznaniu za wysoką jakość produktów marka Kamill otrzymała również nagrodę Dobra Marka 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma oraz statuetki  przyznane produktowi Kamill Anti Age Q10 - Przebój FMCG 2014 i Najlepszy Produkt 2014.

Linia żeli pod prysznic Kamill Duschgel Men należy do serii kosmetyków Kamill MEN wraz z unikalnym w swoim segmencie produktem – kremem do rąk dla mężczyzn Kamill Men. Więcej informacji wszystkich kosmetykach z serii Kamill MEN:


http://www.kamill.pl/rodzaj/seria-kamill-men/

http://www.kamill.pl/moisture-tech-nowa-formula-w-zelach-pod-prysznic-dla-mezczyzn-kamill/

oraz na fanpage’u www.facebook.com/KamillPolska