La Petite Maison, Pachnąca Szafa oraz Trendu.pl – ZAKOŃCZONY

Świąteczne poduszki od La Petite Maison i zapachy z Pachnącej Szafy otrzymują

- Magdalena Świtała
- Monika Fijałkowska
- Elżbieta Luchcińska

GRATULUJEMY :-)

Jeśli chcesz wygrać przepiękny Świąteczny zestaw kosmetyków Pachnącej Szafy oraz poduszkę ze sklepu La Petite Maison w Świątecznej stylistyce wystarczy, że:

1. Wejdziesz na strony obu firm i klikniesz „Lubię to" www.lapetitemaison.com.pl i www.pachnacaszafa.pl

2. Udostępnisz publicznie post z konkursem na swojej Osi Czasu na Facebooku, a swój wpis prześlesz na: sylwia@trendu.pl
Będziemy nagradzać najoryginalniejsze wpisy!

3. Polub Fan Page trendu.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/portaltrendz (jeśli jeszcze nie jesteś naszym Fanem)

Pamiętajcie –  udostępnienia i polubienia będą sprawdzane (warunek niezbędny).

Na odpowiedzi czekamy do 16 grudnia 2012 roku do godz. 12.
Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

Christmas Collection marki La Petite Maison urzeka elegancją w stylu vintage. W kolekcji znajdują się ozdobne poduszki z szerokimi falbanami i uroczymi nadrukami. Starodawne stemple, odręczny charakter pisma subtelne wykończenia przenoszą nas za sprawą La Petite Maison Bożonarodzeniowy klimat baśni Christiana Andersena.
Limitowana kolekcja świąteczna marki La Petite Maison utrzymana jest w pastelowej tonacji beżu, bieli i szarości. Pięknie wykaligrafowane teksty znanych kolęd Jingle Bell Rock i Silent Night wspaniale wpisują się w świąteczną stylistykę. Dodatkowe akcenty w postaci płatków śniegu i stempli w formie zimowych domków nadają kolekcji indywidualny charakter.Sklep La Petite Maison www.lapetitemaison.com.pl to wyjątkowe miejsce, gdzie realizują się pomysły na piękne przedmioty i piękne życie. W asortymencie La Petite Maison znajdują się przedmioty unikalne. Zarówno akcesoria, jak ręcznie wykonywane autorskie kolekcje poduszek tworzone są z wyjątkową starannością i dbałością o wysoką jakość wszystkich produktów. Serdecznie zapraszamy.

Wystrój domu ma ogromny wpływ na atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Warto poszukać zapachowych drobiazgów, które sprawią, że tegoroczna Gwiazdka będzie wyjątkowa i z pewnością na długo pozostanie w pamięci bliskich.
Pachnąca Szafa na święta to zapach orientu i wanilii. Uwiedź swoich bliskich niesamowitym zapachem i pozwól im przeżywać niezapomniane doznania.
Świeca zapachowa Orient Express, to zapach, słodyczy,  pylista suchość pustyni, czarujące i dominujące nuty ambry.
Woreczek o zapachu waniliowym zawiera w sobie wiórki bukowe, które potrafią bardzo długo utrzymywać woń. Dzięki niemu Twoja szafa z ubraniami czy szuflada z bielizną wypełni się niezwykłym aromatem świąt.