Każda kobieta marzy o wyrazistym i zniewalającym spojrzeniu. Teraz to możliwe, dzięki innowacyjnej odżywce do rzęs REALASH, która stymuluje wzrost rzęs, wzmacnia je, doskonale odżywia i sprawia, że są dłuższe niż kiedykolwiek. REALASH to odżywka zawierająca naturalne substancje aktywne takie jak tatarak zwyczajny, nagietek lekarski, palma sabałowa i len. Przy regularnym stosowaniu preparatu, faza wzrostu rzęs zostaje wydłużona, a proces ich wypadania zahamowany.

W konkursie świątecznym marki ORPHICA możesz wygrać Odżywkę do rzęs REALASH.

Nagroda czeka na 3 zwycięzców.

Wartość jednej nagrody to 170 PLN.

Aby wygrać, wystarczy opisać w kilku zdaniach – „JAK DBASZ O SWOJE RZĘSY”.

Tekst należy przesłać na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 23 listopada do 05 grudnia 2016 roku, godz. 23.59.

Jury wyłoni zwycięzców spośród autorów najlepszych tekstów. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!

Odżywkę do rzęs REALASH, tak jak inne produkty marki ORPHICA, można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.orphica.pl oraz w wybranych salonach kosmetycznych. Adresy gabinetów znajdują się na powyższej stronie.

ORPHICA to nowa odsłona Realash Cosmetics, twórcy cenionej przez kobiety na całym świecie odżywki do rzęs REALASH oraz wielu innych kosmetyków, dzięki którym kobiece spojrzenie nabiera świeżości i pełni blasku. Firma przeszła rebranding we wrześniu 2016 r. Kosmetyki marki ORPHICA wyróżniają się bezpieczeństwem  stosowania potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi. W najbliższym czasie oferta marki poszerzy się o nowe produkty, które będą chronić i pielęgnować kobiece ciało.