5 zestawów Delecta, w skład których wchodzą:

- 10 smaków kisieli Owocowy kubek Delecta
- wyjątkowy kubek

otrzymują:

- Agnieszka Wojtkowiak
- Magdalena Zajączkowska
- Ryszard Figat
- Małgorzata Spychała
- Łukasz Pieczywek

GRATULUJEMY !!! SMACZNEGO

Gdy temperatura spada poniżej zera, wybierasz koc i książkę czy szaleństwo na stoku? Wszystkich potrzebujących szybkiej rozgrzewki w mroźne dni, Delecta zaprasza do udziału w konkursie.

Z pewnością masz swoje sposoby radzenia sobie z długimi zimowymi wieczorami. Na poprawę humoru nic nie działa lepiej niż słodka przekąska rozgrzewająca smakiem – właśnie taka jak Owocowy kubek Delecta! Soczyście owocowy kisiel, który doskonale sprawdza się w mroźne dni. Po długim spacerze, aktywnym dniu na nartach czy w dowolnej chwili, gdy masz ochotę na coś pysznego, będzie idealnym wyborem.

Zawartość opakowania wystarczy wsypać do kubka z gorącą wodą i energicznie wymieszać. Niewielka saszetka Owocowego kubka – idealna porcja na raz - z łatwością zmieści się do torebki czy kieszeni. Możesz mieć ją zawsze pod ręką! W  ofercie znajdziesz unikalne owocowe smaki: czarny bez, śliwkowy, malinowy i inne.

Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów Delecta, w skład których wchodzą:

- 10 smaków kisieli Owocowy kubek Delecta
- wyjątkowy kubek

ZADANIE:

Jesteś zmarzluchem? Podziel się z nami swoim niezawodnym sposobem na szybką rozgrzewkę i wygraj zestaw słodkich przekąsek od Delecty. Kreatywnie dokończ zdanie:

Gdy mróz za oknem, moim niezawodnym sposobem na szybką rozgrzewkę jest...

Odpowiedź prześlij na maila: sylwia@trendu.pl do 28 lutego 2015.

Autorów pięciu najbardziej gorących odpowiedzi wybierze jury.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!