Jeżeli wyznajesz filozofię, że piękno jest procesem dbania o siebie oraz szukasz miejsca, które zapewni Ci profesjonalizm, doświadczenie i holistyczne podejście, to koniecznie musisz zajrzeć do Looq Clinic (www.looqclinic.pl). W klinice uzyskasz wszechstronną poradę i pakiet właściwie dobranych zabiegów. Looq Clinic to jakość, nowoczesny sprzęt i najnowsze trendy w medycynie estetycznej.

Looq Clinic wyróżniają dodatkowo autorskie zabiegi Małgorzaty Kowalewskiej, uznanej kosmetolog, specjalizującej się w metodologii łączenia technik antystarzeniowych - inteligentne odmładzane. Jeden z takich zabiegów możecie wygrać w konkursie.

Nagrodą jest zabieg silnie złuszczający, stanowiący kombinację różnych kwasów. W efekcie uzyskujemy rozjaśnienie cery (likwidacja przebarwień), odmłodzenie (spłycenie zmarszczek), lepsze ukrwienie i napięcie skóry. Twarz staje się wypoczęta i promienna. To pełna rewitalizacja skóry po zimie!

Wartość zabiegu: 650 zł.


Aby wygrać, wystarczy napisać w kilku zdaniach:
Ile masz lat, a na ile się czujesz?
a tekst przesłać na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 08 marca 2015 roku, godz. 23.00.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!