Zestawy dermokosmetyków Physiogel otrzymują:

1. Anna Szafrańska
2. Małgorzata Piotrowicz
3. Ewelina Słupek
4. Karolina Dąbrowska
5. Bożena Chełchowska
6. Lidia Zawadzka
7. Katarzyna Olesińska
8. Marta Nawrotny

Gratulujemy !!!

Dermokosmetyki marki Physiogel pomagają odbudować barierę ochronną skóry, przywracając jej elastyczność, naturalnie wzmacniając i nawilżając skórę wrażliwą. Tylko Physiogel® wykorzystuje zaawansowaną technologię BioMimic™, która odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową, przeciwdziałającą utracie wody. Physiogel® wiąże wodę wewnątrz, chroniąc przed wnikaniem czynników drażniących, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej miękka i mniej wrażliwa. Kosmetyki Physiogel są hipoalergiczne, bezzapachowe i zatykają porów.

Jeżeli masz wrażliwą skórę, którą chciałabyś wzmocnić i nawilżyć, koniecznie sprawdzić działanie kosmetyków Physiogel i weź udział w konkursie.

Nagrodami jest 8 zestawów dermokosmetyków Physiogel, w skład których wchodzą:

- krem Codzienne Nawilżanie
- balsam Łagodzenie i Ulga


Jeżeli chcesz wygrać jeden z ośmiu zestawów Physiogel, napisz, jakie kosmetyki lubi Twoja skóra i tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl


Konkurs trwa od 27 stycznia do 14 lutego 2015, godz. 23.00.


Jury wyłoni zwycięzców najlepszych tekstów.
Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)
POWODZENIA !!!