Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wybrać tych najlepszych nie było łatwo. W związku z tym, że tak wiele osób odpowiedziało na nasz konkurs, AVON przekazał 3 dodatkowe zestawy ze szminkami Avon Ultra Color Bold (po 3 w każdym zestawie), a Redakcja trendu.pl ufundowała jeszcze 1 zestaw kosmetyków.

Wyniki:

3 zestawy kosmetyków AVON, w skład których wchodzą:

- Perfumy AVON Luck (o pojemności 50 ml)
- Szminka AVON Ultra Color Bold
- Tusz do rzęs AVON Big&Daring Mascara

otrzymują Panie:

- Anna Kutyła
- Angelika Nowak
- Katarzyna Nowakowska

3 zestawy po 3 szminki AVON Ultra Color Bold  (róż, czerwień i fuksja) otrzymują:

- Monika Surdykowska
- Martyna Maźniak
- Hubert Płocharz

1 dodatkowy zestaw kosmetyków od Redakcji trendu.pl otrzymuje:

- Katarzyna Sobechowicz

Gratulujemy !!!

Perfumy AVON Luck

Luksusowy zapach AVON Luck uwodzi oryginalnym połączeniem orzeźwiających cytrusów oraz soczystych czerwonych owoców zmieszanych z zapachem kremowo białych i ciepłych nut drzewnych. Tę orientalno-kwiatowo-owocową kompozycję otwiera rześka bergamotka, w jej sercu króluje szlachetny Kwiat Jednej Nocy, a całość zamyka aksamitne drzewo sandałowe. Zapach ukryty jest w eleganckim, finezyjnie szlifowanym szklanym flakoniku, zwieńczonym złotym korkiem w kształcie kokardki.

Ambasadorką perfum została znana tenisistka, Maria Szarapowa. Jako światowa gwiazda sportu, bizneswoman i piękna kobieta pełna pasji idealnie odzwierciedla ideę AVON Luck. Jak sama przyznaje: „AVON Luck to kwintesencja śmiałości i pewności siebie. Za każdym razem, gdy go używasz, powracają wszystkie szczęśliwe chwile i największe sukcesy. Bo szczęście jest piękne!”

AVON Luck dostępny jest także w sklepie internetowym na www.avon.pl. Zapach, jak również wszystkie pozostałe produkty są teraz do kupienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeszcze nigdy kosmetyki AVON nie były tak dostępne!
Szminka AVON Ultra Color Bold
Ultra Color Bold to najśmielsza ze wszystkich szminek marki AVON! Dostępna jest w 20 najmodniejszych w tym sezonie soczystych odcieniach. Kosmetyk zawiera rewolucyjny pigment, który daje aż do 50 % więcej koloru. Dzięki temu jest on nasycony jak nigdy dotąd. Wystarczy jeden ruch, aby osiągnąć natychmiastowy, zniewalający efekt zmysłowych, pełnych ust. Szminka posiada bogatą formułę z witaminą E, odżywczymi olejkami i filtr SPF 15.
Tusz do rzęs AVON Big&Daring Mascara
Nowa mascara od AVON to eksplozja objętości w jednym ruchu! Tusz zwiększa objętość rzęs nawet do 6 razy i gwarantuje efekt zniewalającego spojrzenia. Nie skleja rzęs, nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek. Dzięki innowacyjnej kremowo-żelowej formule, mascara sprawi, że rzęsy staną się wyjątkowo gładkie i miękkie. Dodatkowo zawartość kolagenu, keratyny i protein pozwala stopniować objętość rzęs, zachowując ich elastyczność. Tusz posiada szczoteczkę o perfekcyjnym profilu, który dopasowuje się do kształtu rzęs, a włoski o różnej długości i formie wachlarza docierają do każdej z nich i rozdzielają je od nasady aż po końce.