Słodkie zestawy marki Delecta otrzymują:

Mateusz Szlęzak

Urszula Bojaczuk

Jolanta Zdziech

Daniel Mikosz

Aleksandra Faligowska

 

Gratulujemy i smacznego !!!

 

Śliwki, wiśnie czy maliny – to skarby lata, które królują obecnie na polskich targach. Mieniąc się w słońcu, przykuwają uwagę swoim zapachem i soczystymi kolorami. Dzięki przygotowanym z nich dżemom, konfiturom, powidłom czy marmoladom, smakiem wyśmienitych sezonowych owoców można cieszyć się przez cały rok.

Każdy ma swój sposób na udane przetwory. A jaki jest Twój? Może tajemniczy składnik, o którym wiedzą tylko wybrani członkowie rodziny? A może uczucia i serce, które wkładasz w przygotowanie swoich słodkości?

My wybieramy mieszanki  żelujące Delecta, dzięki którym przygotowanie przetworów będzie jeszcze łatwiejsze. Cukier żelujący i Dżemix Uniwersalny pozwalają zachować smak pysznych i aromatycznych owoców na dłużej. W ofercie Delecty znajdziesz: Cukier Żelujący 2:1, Cukier Żelujący 3:1, Dżemix Uniwersalny 2:1 i Dżemix Uniwersalny 3:1.

Zadanie konkursowe: Stwórz krótki wierszyk, którego głównym tematem będą przetwory.

W wierszyku co najmniej jeden raz musi pojawić się słowo „Delecta” i zwrot „Prosto z serca”.

Na autorów 5 najbardziej kreatywnych wierszyków o przetworach robionych prosto z serca czekają zestawy produktów od marki Delecta wraz z kulinarną „Wielką Księgą z Wypiekami”.

Odpowiedź prześlij na maila: sylwia@trendu.pl do 07 sierpnia 2016, godz. 23:59.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!